درباره ما

سازه گستر چیتگر

سازه گستر چیتگر

شرکت تعاونی انبوه سازان توسعه و عمران سازه گستر چیتگر ، با پشتوانه سالها تجربه در زمینه انبوه سازی مسکن و همچنین نیروهای متعهد و متخصص خود بر اساس خط و مشی سازمانی مجموعه که در برگیرنده نظام مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک می باشد و با نظر به اهمیت و جایگاه کیفیت و تعهد در این استراتژی سازمانی ، همواره کوشش می کند اعتبار و موقعیت شرکت را در بازارهای داخلی ارتقاء بخشیده و قطعا حصول اطمینان از جلب رضایت مشتریان خط و مشی کیفی نظام مدیریت شرکت بوده و خواهد بود.

          مدیرعامل شرکت تعاونی سازه گستر چیتگر
                     مهندس بهنام خانکشی زاده 

برای مشاهده ویدیو معرفی پروژه کیک کنید

درباره ما

سازه گستر چیتگر

شرکت تعاونی انبوه سازان توسعه و عمران سازه گستر چیتگر در سال ۱۳۹۷ تحت شماره ثبت ۵۳۰۷۴۰ و با شناسه ملی ۱۴۰۰۷۸۰۶۶۶۹ از اداره ثبت شرکت ها ، فعالیت خود را آغاز نمود . تهیه زمین به منظور احداث مسکن به صورت انبوه و واگذاری به افراد ذینفع و سرمایه گذار ، انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی جهت ساخت واحدهای مسکونی به صورت انبوه، ارائه کلیه خدمات فنی مهندسی صنعت ساختمان از قبیل تهیه و طراحی نقشه های معماری و سایت و پلان نقشه های محاسباتی و سازه طراحی محوطه طراحی نما و مناظر شهری نظارت بر اجرای تمامی مراحل ساختمانی ، مدیریت پیمان ، مشاوره سرمایه گذاری در پروژه های انبوه سازی بخشهای دولتی نظامی و خصوصی واردات و صادرات انواع تجهیزات و مصالح ساختمانی شرکت در تمامی مناقصات و مزایدات و نمایشگاه های صنعت ساختمان در داخل و خارج از کشور ارائه خدمات حقوقی و ثبتی در خصوص اخذ سند مالکیت تفکیک و افراض اراضی نقشه برداری و تهیه نقشه وضع موجود اعیانی بر اساس دستورالعمل های مصوب شهرداری و سازمان نظام مهندسی و اداره ثبت تاسیس گردیده است.

سومین کنگره سراسری سرآمدان اقتصاد ایران با رویکرد اعطای نشان برند ملی، اعتماد ملی در نیمه اول بهمن ماه ۱۴۰۲ در سالن اجلاس سران تهران برگزار شد. هدف از برگزاری این مراسم، تلاش در جهت تسهیل و رفع موانع تولید کشور و هدایت سرمایه‌های خُرد مردم به سمت تولید و همچنین تجلیل از سرآمدان اقتصاد ایران برگزار شد.

جناب آقای مهندس بهنام خانکشی‌زاده مدیریت عامل و رئیس هیئت مدیره تعاونی انبوه‌سازان توسعه و عمران سازه گستر چیتگر طی سال‌ها تلاش و کوشش در عرصه ساخت و ساز و سازندگی و کسب بیشترین رضایت مشتریان از سوی این کنگره مورد تجلیل قرار گرفت.

 

لیست رزومه تعاونی سازه گستر چیتگر 

۱

 پروژه ۱۶ طبقه وردآورد، کارفرما: وزارت بهداشت( مدیریت  پیمان)

۲

 پروژه ۲۲ طبقه کوهک نسیم شانزدهم شرقی مجتمع کارکنان وزارت بهداشت و درمان

۳

پروژه دانشگاه تهران پشت مسجد امام علی (سفت کاری توسط این شرکت)

۴

پروژه ۲۵ طبقه مقدس اردبیل کوچه کیان

۵

پروژه ۱۱ طبقه کوهک روبروی نسیم سوم، کارفرما: طباطئی

۶

پروژه ۴۸ واحدی الهیه شهر قدس

۷

 پروژه ۵۰۰ واحدی شهر جدید سهند تبریز

۸

پروژه ۱۲۰۰ واحدی صیاد

۹

مدیریت ۴۰۰ واحدی مسکن مهر کاشان

۱۰

پروژه ۳۵۰ واحدی شهر جدید پرند

۱۱

ساخت خوابگاه دانشجویی دانشگاه پلیس ۸۰ اتاقه