مجموعه رفاهی، تفریحی و گردشگری هوراند

توضیحات سرمایه گذاری در پروژه هوراند

مجموعه رفاهی، تفریحی و گردشگری هوراند از پنج پروژه پیشران استان آذربایجان شرقی در موقعیت بسیار عالی در فضای کوهستانی که ۱۴ قلعه تاریخی با قدمت چند هزارساله آن را احاطه نموده است .انتخاب این مکان به لحاظ گردشگری و جاذبه های طبیعی و کوهستانی و آب هوائی ویژه، سرمایه گذار را بر آن نموده که در محل پروژه یک پل معلق ۵۰۰ متری با عرض ۲ و ارتفاع ۱۰۲متر، یک باب هتل جهت اسکان با امکانات ویژه به ابعاد ۱۵۰۰متر مربع و چند شله اقامتی محلی با دید به طبیعت ویژه منطقه و یک واحد چند منظوره به لحاظ ایجاد سالن تفریحی و شهربازی و دیگر موارد جهت توریست های طبیعت گرد دیده شده و در امتداد پل رودخانه تجهیزات زیپ لاین، دوچرخه هوائی(روی سیم) و دیگر تفریحات پیش بینی گردیده.
این مجموعه باعث خواهد گردید که به طور همزمان حداقل ۱۰۰ خانواده گردشگر بتوانند در منطقه اقامت نموده و منطقه را به قطب گردشگری کشور تبدیل نماید.

اشاره کرد.

معرفی پروژه تفریحی گردشگری هوراند

مدیر این پروژه برترین مدیر سال ۱۴۰۲

سازنده مجموعه تفریحی و گردشگری هوراند

درباره شرکت سازنده مجوعه تفریحی و گردشگری هوراند

در سال ۱۳۹۷، شرکت تعاونی انبوه سازان توسعه و عمران سازه گستر چیتگر تحت شماره ثبت ۵۳۰۷۴۰ و با شناسه ملی ۱۴۰۰۷۸۰۶۶۶۹ از اداره ثبت شرکت‌ها شروع به فعالیت نمود. فعالیت‌های این شرکت شامل تهیه زمین جهت احداث مسکن به صورت انبوه و اخذ مجوزها، واگذاری به افراد ذینفع و سرمایه‌گذار، انعقاد قراردادها با اشخاص حقیقی و حقوقی جهت ساخت واحدهای مسکونی به صورت انبوه، ارائه خدمات ساختمانی از جمله نقشه‌کشی، لوله‌کشی، سیم‌کشی، مهندسی صنعت ساختمان، و ارائه خدمات فنی و مهندسی متنوع مرتبط با ساختمان می‌باشد. این خدمات شامل تهیه و طراحی نقشه‌های معماری، سایت و پلان نقشه‌های محاسباتی و سازه، طراحی محوطه، طراحی نما و مناظر شهری، نظارت بر اجرا تمامی مراحل ساختمانی، مدیریت پیمان، مشاوره سرمایه‌گذاری در پروژه‌های انبوه سازی بخش‌های دولتی، نظامی و خصوصی، واردات و صادرات انواع تجهیزات و مصالح ساختمانی، شرکت در مناقصات و مزایدات، و حضور در نمایشگاه‌های صنعت ساختمان در داخل و خارج از کشور می‌باشد. این شرکت همچنین خدمات حقوقی و ثبتی در زمینه اخذ سند مالکیت، تفکیک و افراز اراضی، نقشه‌برداری و تهیه نقشه وضع موجود اعیانی بر اساس دستورالعمل‌های مصوب شهرداری و سازمان نظام مهندسی و اداره ثبت را ارائه می‌دهد.

رزومه تعاونی سازه گستر چیتگر (اجرائی توسط اعضاء هیئت مدیره شرکت)

 1. پروژه وردآورد با ۱۶ طبقه، با سازماندهی از سوی وزارت بهداشت و تحت مدیریت پیمانکار.
 2. پروژه ۲۲ طبقه کوهک نسیم شانزدهم شرقی، جزئی از مجتمع کارکنان وزارت بهداشت و درمان.
 3. پروژه واقع در پشت مسجد امام علی دانشگاه تهران، با سفت کاری انجام شده توسط این شرکت.
 4. پروژه مقدس اردبیل با ۲۵ طبقه، واقع در کوچه کیان.
 5. پروژه ۱۱ طبقه کوهک، در مقابل نسیم سوم، با کارفرمایی از طرف طباطبائی.
 6. پروژه الهیه با ۴۸ واحد مسکونی در شهر قدس.
 7. پروژه مسکونی ۵۰۰ واحدی در شهر جدید سهند تبریز.
 8. پروژه مسکونی صیاد با ۱۲۰۰ واحد.
 9. مدیریت پروژه مسکن مهر در کاشان با ۴۰۰ واحد.
 10. پروژه شهر جدید پرند با ۳۵۰ واحد مسکونی.
 11. ساخت خوابگاه دانشجویی با ۸۰ اتاق در دانشگاه پلیس.

جهت مشاوره تخصصی پروژه هوراند فرم را تکمیل نمایید